Głosujcie na młodych filmowców z naszej szkoły!!!!

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Dawid Surmacz, Krystian Pikuła z kl 1 tie oraz Weronika Paciorek kl 1 tk wzięła udział w konkursie Twoje europejskie wyzwanie, polegającym na ukazaniu przy pomocy krótkiego 1 - minutowego nagrania zmian w powiecie ryckim po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Funkcję szkolnego koordynatora konkursu i opiekuna merytorycznego drużyny pełni nauczyciel geografii -pani Małgorzata Więsek. Nasi młodzi reżyserzy świetnie poradzili sobie z tym zadaniem i godnie reprezentują naszą szkołę na forum województwa lubelskiego, o czym możecie przekonać się oglądając film - poniżej zamieszczamy link:

Nasi uczniowie wykazali się niezwykłymi zdolnościami organizatorskimi: zarówno w zakresie organizowania czasu pracy jak i wypełniania formalności związanych z nagraniem - musieliśmy uzyskać zgody właścicieli przedstawionych obiektów na wykorzystanie ich w filmie.
Mimo, iż film trwa tylko 1 minutę udało się im maksymalnie efektywnie wykorzystać czas i przedstawić wszechstronny sposób wykorzystania środków unijnych na terenie naszego powiatu.
Celem uatrakcyjnienia wizualnego naszego filmu niektóre kadry zostały uchwycone za pomocą drona:)
Bardzo prosimy o polubienie nas na facebooku:)