Promocja szkoły na VII powiatowych Targach Pracy i Edukacji w Rykach

W dniu 25 kwietnia 2017 roku przedstawiciele szkoły uczestniczyli w VII powiatowych Targach Pracy i Edukacji. Targi odbywały się w gościnnych progach I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rykach. W targach uczestniczyło 12 szkół ponadgimnazjalnych i wyższych,  9 organizacji i instytucji pracujących na rzecz rynku pracy oraz około 29 przedsiębiorców.

Prezentowaliśmy na stanowisku wystawienniczym wszystkie kierunki kształcenia, które będą realizowane w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018. Młodzież okolicznych szkół gimnazjalnych miała możliwość bezpośredniego kontaktu z uczniami i nauczycielami szkoły, otrzymania wyczerpujących materiałów informacyjnych oraz użytecznych gadżetów z logo szkoły.

W ciągu 3 godzin nasze stanowisko było „oblegane”  przez uczniów, rodziców i przedsiębiorców z okolicznych miejscowości.

Uczestnictwo  w tej imprezie było doskonałą okazją do promocji szkoły w środowisku lokalnym.

Autor: C.D.