Historyczny Maraton Filmowy ( I edycja) rozpoczął się.!!!

Za zgodą Dyrekcji Szkoły w czwartek 27 lutego w godz.13.10-19.00 uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć - BITWĘ WARSZAWSKĄ, CHŁOPCA W PASIASTEJ PIŻAMIE, Miasto 44, DYWIZJON 303.

Uroczyste rozpoczęcie Maratonu należało do Pana Dyrektora Tomasza Jaśkowskiego, który witając zgromadzonych uczniów podkreślił takie wartości w życiu człowieka jak - patriotyzm, Ojczyzna, honor, szacunek do drugiego człowieka. Inicjatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest p. Urszula Pacholska-nauczyciel historii.

Najbardziej wytrwali okazali się uczniowie z Polski, Białorusi i Ukrainy - technicy elektrycy i mechanicy lotnictwa - Brawo Chłopcy!! Młodzieżą w czasie Maratonu opiekowały się panie - Anna Strumnik i U. Pacholska. Czekamy na kolejną edycję i propozycje filmowe.

Do zobaczenia wkrótce.