Turniej tenisa stołowego w internacie

W dniu 25 lutego 2017 roku w internacie ZSZ nr 1 w Dęblinie odbył się turniej tenisa stołowego. Turniej został przygotowany przez grupę mieszkańców internatu, uczniów kl. 1 TL : Y. Kurchenkę, M. Sandula oraz Z. Pohrebniaka. Turniej odbył się w świetlicy internatu pod opieką wychowawców J. Całki i M. Kupca.

W turnieju wzięło udział 19 osób w tym dwie uczennice Technikum architektury krajobrazu naszej szkoły: Kseniia Diatlenko i Kristina Murashova.
Turniej był dobrze zorganizowany, dopisywały świetne humory, gra przebiegała na wysokim poziomie oraz następowała szybka zmiana faworytów. Tak można powiedzieć o tym co działo się 25 lutego w internacie podczas rozgrywek tenisa stołowego.
W rezultacie około trzygodzinnej wyrównanej walki młodych zawodników przy stole pingpongowym pierwsze miejsce (1) zajął Maks Stepankevich; kl. 4 TI, drugie miejsce (2) zajął Vladyslav Zalevski  - kl. 2TMK oraz trzecie miejsce (3) przypadło w udziale Dmytro Dmytrence; kl. 2TL2.
Gratulujemy dobrej zabawy wszystkim uczestnikom turnieju tenisa stołowego oraz świetnego pomysłu na spędzanie wolnego czasu.

Autor: M.K.