Wyjazd na wykłady w ramach projektu „Dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku pracy”

W dniu 4 czerwca 2019 r. uczniowie klas II i III Technikum Informatycznego naszej szkoły pod opieką A. Aleksiewicz , M. Bratoszewskiej i I. Zugaj uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku pracy” realizowanego w ramach Osi Priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Celem wycieczki było umożliwienie uczniom zdobycie specjalistycznych umiejętności związanych z szyfrowaniem danych poprzez udział w wykładach i warsztatach odbywających się w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatycznej, prowadzonych przez wykładowców tej uczelni.