ZSZ nr 1 znów w Irlandii

18 listopada 2018r.  w ramach  projektu „Zawodowcy z Dęblina na europejskim rynku pracy” o numerze 2017-1-PL01-KA102-035852 w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”  realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, kolejna grupa elektryków i informatyków z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wyjechała na praktyki do Republiki Irlandii do Mallow.

Podróż mimo, że długa upłynęła bez przeszkód, w miłej atmosferze. W godzinach wieczornych dotarliśmy do Mallow, gdzie zostaliśmy przywitani przez przedstawicieli biura Your International Trainnig oraz rodziny goszczące. Oto kilka zdjęć z podróży: