Święto Siatkówki w ZSZ nr 1 w Dęblinie Sala Sportowa ZSZ nr 1 w Dęblinie 10.01.2023r.

Zainteresowanie siatkówką w „Mechaniku” Dęblin potwierdziło się dużą ilością zgłoszeń do Turnieju o Mistrzostwo Szkoły. Zgłosiło się 12. drużyn klasowych.
1. TI B, 1. T KM; 2. T I, 2. TK, 2. TE, 2. TL, 3. T KE, 3. TL; 4. T KM, 4. T E, 4 TL, 5. TL.

Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych meczów. Po dramatycznych, zaciętych, stojących czasami na dobrym siatkarskim poziomie, meczach wyłoniono
Mistrza Szkołyklasę 3. TL (wychowawca klasy p. Joanna Pieńkosz).
Skład 3. lotników: Maciej Komosa, Bartosz Lipiec, Bartosz Królik, Eldar Maznytskyi, Artur Krawczyk, Radosław Kołodziejek, Bartłomiej Maciąg.
Drugie miejsce i Vice Mistrzostwo Szkoły, po zaciętym spotkaniu półfinałowym, wywalczyła reprezentacja klasy 2 TL (wychowawca klasy p. Anna Puchniak).
Skład drużyny: Kajetan Kozicki, Świątek Igor, Bartosz Milde, Ivan Yermak, Wiktor Krzykowski, Krystian Machoń, Igor Ciara, Kamil Krzemiński.
Najniższy stopień podium - 3. miejsce - zajęli waleczni uczniowie klasy 2 TI (wychowawca klasy p. Agnieszka Ungiert).
Klasę 2 TI reprezentowali: Jan Nowak, Mateusz Michalak, Roman Marchenko, Mateusz Zięba, Krystian Łukasiak, Krzysztof Błachnio, Cyprian Banasik.

Gratulujemy medalistom i wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju.
Do zobaczenia za rok!!!

Organizatorzy.