Nasza uczennica na deskach Teatru Andersena w Lublinie

30 października uczniowie naszej szkoły pod opieką pań: Małgosi Radomskiej, Urszuli Kostyry, Ani Strumnik i Magdaleny Wojdat mieli okazję uczestniczyć jako widzowie w finałowym pokazie spektaklu „Nauka pływania” realizowanym w ramach projektu Młodzieżowa Scena Andersena w Teatrze Andersena w Lublinie. Niezwykły spektakl, stworzony od początku (scenariusz) po koniec (występ) przez młodzież.

Jak wcześniej pisaliśmy wśród aktorów występujących w spektaklu była uczennica naszej szkoły – Martyna Szkoda z klasy 3 tk, którą do projektu zgłosiła sorka Małgosia Radomska.
Martynie gratulujemy świetnej gry aktorskiej. Jesteśmy z niej bardzo dumni.
Mamy nadzieję, że spektakl „Nauka pływania” na stałe zagości w repertuarze Teatru Andersena, ponieważ został stworzony przez młodzież i dotyka problemów, z którymi boryka się nie jeden młody człowiek. Warto, by jak najwięcej młodzieży i dorosłych go obejrzało.

Autor: Małgorzata Radomska