Spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Puławach

W minionym tygodniu codziennie gościliśmy przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji w Puławach. Uczniowie klas maturalnych zostali szczegółowo zapoznani z możliwościami naboru do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej, specjalistycznej służby wojskowej oraz terytorialnej służby wojskowej. Porucznik Marta Wieczorek w profesjonalny i niezwykle interesujący sposób przedstawiła kryteria, przebieg kwalifikacji oraz szereg atrakcyjnych korzyści  dla żołnierzy. Przedstawiciel Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie - chorąży Stanisław Maj omówił  zakres postępowania rekrutacyjnego do Szkoły Podoficerskiej, zachęcając do dalszej edukacji.

Serdecznie dziękujemy za cykl spotkań, pozytywną energię i poświęcony czas, który wielu naszym uczniom pomoże w podjęciu dalszej drogi zawodowej.

Autor: Małgorzata Grabowska