Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 – na ten dzień czekała cała społeczność szkolna! W auli spotkali się uczniowie, Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, rodzice, by w uroczysty sposób zakończyć rok szkolny 2016/2017.  Nie zabrakło gości: wśród nich władze powiatu  Pani Hanna Czerska Gąsiewska -  przewodnicząca Rady Powiatu, w imieniu  dyrektora WZL Pana Bartłomieja Kacperczyka gościł kierownik działu kadr Pan Daniel Drózd, przedstawiciel Rady Rodziców Pani Aneta Jaworska, rodzice naszych wychowanków, którzy odebrali listy gratulacyjne za wyniki w nauce i osiągnięcia swoich dzieci.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała pani Dyrektor Jolanta Kiebzak, która podsumowała mijający rok, mówiła o szkolnych sukcesach i porażkach, gratulowała osiągnięć najlepszym uczniom, życzyła bezpiecznych wakacji.

Gratulacje dla najlepszych uczniów oraz życzenia udanego wypoczynku  dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły złożyła także przewodnicząca Rady Powiatu – pani H. Czerska - Gąsiewska . Pan Daniel Drózd odczytał także list Dyrektora Oddziału w Dęblinie  WZL nr1 pana Bartłomieja Kacperczyka, który zwracając się do uczniów, a szczególnie do tych, którzy wybrali kierunek mechanika lotniczego, życzył wszystkim, by zdobywali wiedzę i realizowali swoje marzenia. Zapewnił, że praca w WZL czeka na nowych, młodych mechaników lotniczych.

Niezwykle miłym akcentem było wręczenie świadectw i  nagród książkowych najlepszym uczniom szkoły.

Najlepszym  uczeniem w szkole został w tym roku   Serhij Vizgalin średnia ocen 5,40.

4 uczniów uzyskało średnią powyżej 5 są to: Srehij Vizgalin klasa II tl2, Patryk Sędowski klasa II tl1, Emil Sągol klasa III tl1, Tomasz Sudoł klasa II te.

11  uczniów uzyskało średnią ocen powyżej 4,0: - są to:

Lp.

Kasianiuk Vladyslav

1ti

wzorowe

Nagrody otrzymali uczniowie za 100% frekwencję. 2 z nich to tegoroczni absolwenci dwaj pozostali  to: Bartosz Kowalewski z klasy I tl1 i Mariusz Ziemski z klasy II tk.

Tradycyjnie wyróżnieni zostali najlepsi sportowcy szkoły i uczniowie udzielający się w Samorządzie Uczniowskim.
Po zakończeniu części oficjalnej młodzież spotkała się w klasach ze swoimi wychowawcami, gdzie przyszedł czas na wręczenie świadectw.

Teraz już upragnione przez wszystkich wakacje!