Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017
23 czerwca 2017 – na ten dzień czekała cała społeczność szkolna! W auli spotkali się uczniowie, Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, rodzice, by w uroczysty sposób zakończyć rok szkolny 2016/2017. Nie zabrakło gości: wśród nich władze powiatu Pani Hanna Czerska Gąsiewska - przewodnicząca Rady Powiatu, w imieniu dyrektora WZL Pana Bartłomieja Kacperczyka gościł kierownik działu kadr Pan Daniel Drózd, przedstawiciel Rady Rodziców Pani Aneta Jaworska, rodzice naszych wychowanków, którzy odebrali listy gratulacyjne za wyniki w nauce i osiągnięcia swoich dzieci.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała pani Dyrektor Jolanta Kiebzak, która podsumowała mijający rok, mówiła o szkolnych sukcesach i porażkach, gratulowała osiągnięć najlepszym uczniom, życzyła bezpiecznych wakacji.
Gratulacje dla najlepszych uczniów oraz życzenia udanego wypoczynku dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły złożyła także przewodnicząca Rady Powiatu – pani H. Czerska - Gąsiewska . Pan Daniel Drózd odczytał także list Dyrektora Oddziału w Dęblinie WZL nr1 pana Bartłomieja Kacperczyka, który zwracając się do uczniów, a szczególnie do tych, którzy wybrali kierunek mechanika lotniczego, życzył wszystkim, by zdobywali wiedzę i realizowali swoje marzenia. Zapewnił, że praca w WZL czeka na nowych, młodych mechaników lotniczych.
Niezwykle miłym akcentem było wręczenie świadectw i nagród książkowych najlepszym uczniom szkoły.
Najlepszym uczeniem w szkole został w tym roku Serhij Vizgalin średnia ocen 5,40.
4 uczniów uzyskało średnią powyżej 5 są to: Srehij Vizgalin klasa II tl2, Patryk Sędowski klasa II tl1, Emil Sągol klasa III tl1, Tomasz Sudoł klasa II te.
11 uczniów uzyskało średnią ocen powyżej 4,0: - są to:
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Uzyskana średnia ocen |
Ocena z zachowania |
1 |
Fijołek Bartłomiej |
2tl1 |
4,93 |
wzorowy |
2 |
Morawski Michał |
3tl2 |
4,93 |
bardzo dobry |
3 |
Pieńkosz Marcin |
2tl1 |
4,87 |
wzorowy |
4 |
Buts Volodymyr |
3tl2 |
4,87 |
bardzo dobry |
5 |
Iwan Karol |
3tl1 |
4,87 |
wzorowe |
6 |
Kurek Klaudia |
3ta |
4,83 |
wzorowe |
7 |
Charkot Kacper |
2tl1 |
4,80 |
wzorowe |
8 |
Wasilewski Szymon |
2tl1 |
4,80 |
wzorowe |
9 |
Łukasik Adrian |
3tl2 |
4,80 |
bardzo dobre |
10 |
Pękala Bartosz |
3tl2 |
4,80 |
bardzo dobre |
11 |
Kasianiuk Vladyslav |
1ti |
4,79 |
wzorowe |
Nagrody otrzymali uczniowie za 100% frekwencję. 2 z nich to tegoroczni absolwenci dwaj pozostali to: Bartosz Kowalewski z klasy I tl1 i Mariusz Ziemski z klasy II tk.
Tradycyjnie wyróżnieni zostali najlepsi sportowcy szkoły i uczniowie udzielający się w Samorządzie Uczniowskim.
Po zakończeniu części oficjalnej młodzież spotkała się w klasach ze swoimi wychowawcami, gdzie przyszedł czas na wręczenie świadectw.
Teraz już upragnione przez wszystkich wakacje!